Jak znaleźć dobre biuro wirtualne ?

Oczywiście można od razu przyjść do OmniOffice, a wtedy pozbywamy się ciężaru poszukiwania dobrego biura wirtualnego, bo już je znaleźliśmy 🙂
Jeśli jednak są Państwo zdeterminowani aby sprawdzić co oferuje rynek, warto zapoznać się z kilkoma moimi uwagami na ten temat.
Ceny biura wirtualnego zaczynają się od 30 zł do 1500 zł za miesiąc świadczenia usługi. Tak duża różnica cen jest wynikiem kilku czynników. Po pierwsze, lokalizacja – biura wirtualne zlokalizowane w wysokiej klasy biurowcach w centrum miasta, najczęściej oferują wiele usług ułatwiających nam prowadzenie naszej firmy. Do dyspozycji klienci mają zaplecze konferencyjno-biznesowe z dostępem do wyposażonego aneksu kuchennego oraz obsługi recepcyjnej. Takie rozwiązania są niezastąpione kiedy musimy spotkać się z klientem w siedzibie naszej firmy. Rozpoznawalny adres dla naszej działalności to większe szanse wzbudzenia zaufania na rynku oraz pozostania w pamięci odbiorcy.
Kolejnym elementem jaki powinniśmy sprawdzić przed podjęciem decyzji o wyborze biura wirtualnego jest system do archiwizacji naszej korespondencji, którym dysponuje ( lub nie) biuro wirtualne. Pamiętajmy, że powierzamy komuś naszą korespondencję czyli bardzo ważne dokumenty. Warto też dowiedzieć się w przeciągu jakiego czasu i jaką drogą zostaniemy powiadomieni o odebranej w naszym imieniu korespondencji. Bardzo niskie ceny biur wirtualnych najczęściej mają swoje odzwierciedlenie w mało atrakcyjnej lokalizacji, braku zaplecza konferencyjno – biurowego oraz co gorsze, w braku odpowiedniego systemu niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania usługi biura wirtualnego.
Aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, warto korzystać z usług doświadczonej i profesjonalnej firmy, takiej jak OMNIOFFICE – www.omnioffice.pl