Biura do wynajęcia » Biura wirtualne

| BIURA WIRTUALNE W WARSZAWIE |

Biuro wirtualne to oferta zarówno dla małych firm, które nie potrzebują stałego miejsca pracy, ale potrzebują rozpoznawalnego, prestiżowego adresu jak i dla dużych przedsiębiorstw, które szukają outsourcingu w zakresie usług biurowych.

Zapewnimy odbieranie i rejestrowanie Państwa korespondencji – o korespondencji powiadamiamy mailowo tego samego dnia, kiedy jest ona przyjęta, a skany korespondencji wykonujemy najpóźniej na następny dzień roboczy. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogą Państwo spokojnie przekierować do biura wirtualnego pisma urzędowe i nie bać się, że przepadnie termin na odpowiedź. Udostępnimy także linię telefoniczną z obsługą asystencką. Pomożemy zorganizować Państwu obsługę księgową w atrakcyjnej cenie oraz zajmiemy się obsługą Państwa spotkań w salach konferencyjnych.

Biuro wirtualne w OmniOffice to rozwiązanie nakierowane na elastyczność i komfort pracy. Usługi skoncentrowane w biurze wirtualnym mają Państwu maksymalnie uprościć kwestie organizacyjne i zwiększyć efektywność Państwa przedsiębiorstw.

Wirtualne biura w OmniOffice to:

  • możliwość zawarcia umowy online
  • adres do prowadzenia działalności w śródmieściu Warszawy w biurowcach klasy A
  • pełna obsługa korespondencji – odbieranie korespondencji w imieniu klienta i powiadomienie mailowe tego samego dnia
  • skanowanie stałe lub na podstawie jednorazowych zleceń
  • linie telefoniczne z warszawskim numerem telefonu i obsługą asystencką
  • zniżki na najem sal konferencyjnych i coworking
  • pełną obsługę spotkań biznesowych w nowoczesnych salach konferencyjnych w każdej lokalizacji

| BIURA WIRTUALNE BIUROWIEC Q22 |

Al. Jana Pawła II 22

Biuro wirtualne w Q22 to idealne rozwiązanie dla firm szukających prestiżowego adresu. Biuro zlokalizowane w nowoczesnym, szklanym biurowcu w okolicy ronda ONZ. Na obu piętrach należących do OmniOffice dostępnych jest kilkanaście sal konferencyjnych – klienci biura wirtualnego mają możliwość wynajęcia sali z 15% rabatem. Jeśli planują Pastwo w miejscu rejestracji firmy przeprowadzać również wiele spotkań biznesowych, ta lokalizacja będzie idealnym wyborem.B

Biura wirtualne al. Jana Pawła II 22 

| BIURA WIRTUALNE SASKI POINT |

ul. Marszałkowska 111, Saski Point

Jeśli szukają Państwo kameralnego i nowoczesnego biura – to idealna lokalizacja dla Państwa.
Perfekcyjne rozwiązanie dla kreatywnych firm oraz przedsiębiorstw szukających przede wszystkim outsourcingu w zakresie obsługi korespondencji.
Świetna lokalizacja przy metrze Świętokrzyska z widokiem z okna na park Saski. Dwie sale konferencyjne, dostępne dla klientów biura wirtualnego z rabatem 15%.

Biura wirtualne ul. Marszałkowska 111

| BIURA WIRTUALNE THE WARSAW HUB |

Rondo Daszyńskiego 2B

Biuro wirtualne Rondo Daszyńskiego 2B to adres zlokalizowany na Powiślu w otoczeniu kamienic przypominających klimat starej Warszawy. Średniej wielkości biuro z dostępem do trzech sal konferencyjnych – dla klientów biura wirtualnego z rabatem 15%. Przestrzeń urządzona w ciepłej, przyjaznej kolorystyce z wygodnym foyer oraz rozbudowana infrastruktura w okolicy.

Biura wirtualne Rondo Daszyńskiego 2B

| BIURA WIRTUALNE CARPATHIA OFFICE |

ul. Zajęcza 15

Biuro wirtualne na Zajęczej 15 to adres zlokalizowany na Powiślu w otoczeniu kamienic przypominających klimat starej Warszawy. Średniej wielkości biuro z dostępem do trzech sal konferencyjnych – dla klientów biura wirtualnego z rabatem 15%. Przestrzeń urządzona w ciepłej, przyjaznej kolorystyce z wygodnym foyer oraz rozbudowana infrastruktura w okolicy.

Biura wirtualne ul. Zajęcza 15

Wirtualne biuro Warszawa

Biura wirtualne to nowoczesne rozwiązanie na miarę potrzeb dzisiejszego biznesu. Dlaczego? Taka propozycja dostarcza swobody i elastyczności w działaniu. Eliminuje konieczność inwestowania we własne biuro, a jednocześnie pozwala prowadzić firmę pod prestiżowym adresem w Warszawie. Mogą więc realizować Państwo swój biznes zgodnie z własnymi założeniami. Z dowolnego miejsca na ziemi, posiadając jednocześnie adres do prowadzenia działalności w śródmieściu Warszawy w biurowcach klasy A.

Wirtualne biuro w OmniOffice to znakomita lokalizacja w samym centrum stolicy. Dzięki temu zdobędą Państwo zaufanie swoich Klientów, czy partnerów biznesowych. Prestiżowy adres na terenie tak rozpoznawalnego na świecie miasta, jakim jest Warszawa, to także solidny krok w kierunku budowania pozytywnego wizerunku firmy.

Co to jest wirtualne biuro?

Wirtualne biura są doskonałą propozycją dla mniejszego i większego biznesu. To swego rodzaju wynajem, jednak w tym przypadku nie wynajmują Państwo konkretnej przestrzeni, a jedynie wirtualny adres wraz z towarzyszącymi mu usługami dodatkowymi. Należy do nich obsługa korespondencji, czy spotkań biznesowych, o których wspomnieliśmy już wcześniej. Biuro wirtualne w OmniOffice to kompleksowe rozwiązanie. Zakres usług towarzyszących wynajęciu adresu firmy jest szeroki i zdejmuje z Państwa wiele zadań organizacyjnych, które to my wykonujemy.

Wirtualny adres - Warszawa

Wirtualne biura w OmniOffice to propozycja dedykowana osobom, które nie potrzebują fizycznej przestrzeni do prowadzenia swojej działalności. Jeśli więc pracują Państwo w domu lub dużo czasu poświęcają na pracę w terenie, świadczą Państwo usługi, które nie wymagają codziennej obecności w biurze lub planują Państwo otwarcie oddziału firmy zagranicznej w Polsce – nasze biura wirtualne spełnią Państwa oczekiwania!