Usługi wspierające

Wiemy, że prowadzenie firmy to nie tylko jej zarejestrowanie pod najlepszym adresem w mieście, ani wynajęcie powierzchni biurowej. Codzienne prowadzenie spółki czy działalności gospodarczej to szereg wyzwań, odpowiedniej interpretacji przepisów, prowadzenia dokumentacji, a co za tym idzie – także ogromna odpowiedzialność. Mając to na uwadze, chcemy jak najbardziej ułatwić Państwu prowadzenie firmy i zaproponować usługi, które pozwolą Państwu na większą swobodę działania oraz większy komfort codziennej pracy.
Do proponowanych przez nas usług specjalistycznych należą:

Księgowość

OmniOffice to dużo więcej niż powierzchnia biurowa na wynajem, sale konferencyjne czy adres wirtualny. Naszym klientom oferujemy również profesjonalne usługi księgowe obejmujące m.in:

 • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz ksiąg handlowych, w tym:
  – terminowa sprawozdawczość do władz fiskalnych,
  – weryfikacja ksiąg,
  – sprawozdawczość dla zarządu,
  – sporządzanie sprawozdań rocznych,
 • bieżące konsultacje księgowe,
 • prowadzenie kadr i płac,
 • możliwość uzyskania kompleksowej porady dzięki współpracy z kancelariami doradztwa podatkowego i kancelariami prawnymi,
 • wsparcie w procesie rejestracji spółki i działalności gospodarczej.

Nasze atuty:

 • indywidualne podejście do potrzeb klienta,
 • zapewnienie klientom bezpośredniego kontaktu z księgowymi prowadzącymi ich obsługę,
 • reprezentowanie klientów przed urzędami i składanie, w ich imieniu, deklaracji,
 • prowadzenie obsługi księgowej również w języku angielskim,
 • najnowocześniejsze oprogramowania księgowe,
 • możliwość przekazywania danych i dokumentów przez całą dobę,
 • możliwość przekazywania części danych księgowych drogą elektroniczną,
 • pełną poufność danych,
 • polisa ubezpieczeniowa prowadzonej działalności,
 • działamy na terenie całej Polski.

Nasze ceny:

 • Usługi księgowe dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą ? już od 120 zł netto.
 • Pełna obsługa księgowa spółek prawa handlowego ? już od 380 zł netto.

Sprawdź indywidualną ofertę dla swojej firmy!
ZADZWOŃ: 22 209 50 80, 795 007 111

Asystent prawny

Oferujemy usługi prawne przez cały okres funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Chcąc sprostać oczekiwaniom co do możliwości stworzenia podmiotu gospodarczego, zgodnie z Państwa oczekiwaniami, oferujemy sporządzenie umowy spółki wraz z doradztwem w tym zakresie, co do możliwych postanowień umownych. Dodatkowo zapewniamy przygotowanie wszelkiej dokumentacji koniecznej do zarejestrowania podmiotu w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego.

OBSŁUGA KORPORACYJNA SPÓŁEK

Zapewniamy przygotowanie dokumentów, których sporządzenie leży w gestii organów spółki, a także tych dokumentów, których obowiązek złożenia do sądu rejestrowego, nakłada na podmioty gospodarcze, ustawodawca. Oferujemy również pomoc w zmianie postanowień umowy spółki oraz zgłoszeniu tychże zmian do sądu rejestrowego.

SPORZĄDZANIE I OPINIOWANIE UMÓW W OBROCIE GOSPODARCZYM, TWORZENIE REGULAMINÓW ORAZ INNYCH WZORCÓW UMOWNYCH

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie sporządzania, opiniowania i doradztwa w zakresie umów stosowanych w obrocie gospodarczym. Nadto przygotowujemy regulaminy, ogólne warunki umów oraz inne rodzaje wzorców umownych.

WINDYKACJA

W ramach działań windykacyjnych oferujemy sporządzenie wezwań do zapłaty, pozwów, także przeciwko członkom zarządu spółki z o. o., oraz dalszych pism procesowych w toku postepowania sądowego, jak również wniosku egzekucyjnego czy też zgłoszenia wierzytelności.
Jeżeli z kolei to twoje przedsiębiorstwo boryka się z problemami finansowymi i windykacją, przygotujemy dla Ciebie m.in. sprzeciw od nakazu zapłaty, zarzuty do nakazu zapłaty czy też wniosek o ogłoszenie upadłości.

FINANSOWANIE

Zanim zdecydujesz się na finansowanie swojej działalności gospodarczej za pomocą produktów finansowych oferowanych przez banki i firmy pożyczkowe, uzyskaj informację, w jaki sposób zabezpieczyć swoje interesy. Przygotujemy dla Ciebie opinie prawną, w której przedstawimy istniejące zagrożenia oraz ryzyka, mogące wystąpić w razie zawarcia danej umowy.

W pozostałych aspektach Państwa działalności chętnie udzielimy pomocy prawnej po zapoznaniu się ze stanem faktycznym danej sprawy.

ZADZWOŃ: 22 209 50 80, 795 007 111