Gotowe spółki na sprzedaż

Nie masz czasu i siły na formalności związane z założeniem nowej spółki? Chcesz zacząć działać ze swoim biznesem od razu? W takim razie spółki na sprzedaż OmniOffice są propozycją, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła w błyskawicznym tempie. Bez biurokracji i papierologii, która pokonała już niejednego początkującego przedsiębiorcę.

Co więcej, otrzymujesz prestiżowy adres firmy (al. Jana Pawła II 22, ul. Marszałkowska 111 lub ul. Zajęcza 15), który na pewno zauważą Twoi klienci. Dostęp do bazy naszych partnerów i rabat na pozostałe usługi OmniOffice. Np. 15% w pakiecie na wynajem wirtualnego biura. Nie czekaj, aż konkurencja rozkręci swój interes i zacznij działać już teraz!

Spółki do Sprzedaży  Gotowe spółki w Warszawie

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym inwestorem lub przedsiębiorcom z doświadczeniem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z prowadzeniem biznesu – gotowe spółki to dla Ciebie wyjątkowo atrakcyjna propozycja. W ciągu jednej doby możesz stać się posiadaczem legalnie działające podmiotu prawnego, który nie jest obciążony zobowiązaniami lub zadłużeniem. Możesz więc bez problemu i obaw wejść ze swoim produktem lub usługą na rynek i zacząć obsługiwać klientów.

Czym charakteryzują się gotowe spółki OmniOffice?

 • Są to w pełni legalne i ukształtowane podmioty prawne.
 • Mają czystą historię.
 • Dysponują wpisami do rejestrów sądowych.
 • Są zarejestrowanym podatnikiem VAT.
 • Posiadają nr. KRS, REGON i NIP.
 • Brak jakichkolwiek zadłużeń, umów i zobowiązań.
 • Zapewniają uniwersalną umowę spółki.
 • Oferują kapitał zakładowy.
 • Spełniają obowiązki sprawozdawcze w zakresie Krajowego Rejestru Sądowego.
 • Dysponują kompletem deklaracji podatkowych.
 • Posiadają komplet niezbędnych dokumentów.

Gdzie jest haczyk? Nie ma żadnego. OmniOffice oferuje sprzedaż gotowych spółek, które są zwykłym produktem. My zajmujemy się formalnościami i przekazujemy Ci spółkę razem z aktem notarialnym, w którym potwierdzamy jej status prawny i brak umów lub zobowiązań.

Sprzedaż spółek i możliwość zlokalizowania ich w centrum Warszawy

Gotowe spółki OmniOffice zarejestrowane są w prestiżowym miejscu. Dlaczego to tak istotne? Ponieważ Warszawa to centrum światowego biznesu. Spotkasz tu wielu wspaniałych przedsiębiorców i inwestorów z każdej branży. Wielu z nich przed podjęciem współpracy sprawdzi Twój profesjonalizm, na który składa się wiele czynników. Jednym z nich jest lokalizacja działalności. Jeśli jest to samo serce biznesowego centrum, masz dużo większe szanse na sfinalizowanie transakcji.

Sprawdź również biura serwisowane o równie atrakcyjnej lokalizacji.

Masz pytania dotyczące naszych usług? Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy rozwiązać każdy problem. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji!

Spółka z adresem Marszałkowska 1112000 zł. BruttoZamów

Zamów z pakietem biura wirtualnego

Spółka z adresem Zajęcza 152000 zł. BruttoZamów

Zamów z pakietem biura wirtualnego

Spółka z adresem Jana Pawła II 222000 zł. BruttoZamów

Zamów z pakietem biura wirtualnego