Biura do wynajęcia » SPÓŁKI NA SPRZEDAŻ

Gotowe spółki na sprzedaż

Nie masz czasu i siły na formalności związane z założeniem nowej spółki? Chcesz zacząć działać ze swoim biznesem od razu? W takim razie spółki na sprzedaż OmniOffice są propozycją, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła w błyskawicznym tempie. Bez biurokracji i papierologii, która pokonała już niejednego początkującego przedsiębiorcę.

Co więcej, otrzymujesz prestiżowy adres firmy (al. Jana Pawła II 22, ul. Marszałkowska 111 lub ul. Zajęcza 15), który na pewno zauważą Twoi klienci. Dostęp do bazy naszych partnerów i rabat na pozostałe usługi OmniOffice. Np. 15% w pakiecie na wynajem wirtualnego biura. Nie czekaj, aż konkurencja rozkręci swój interes i zacznij działać już teraz!

Spółki do Sprzedaży  Gotowe spółki w Warszawie

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym inwestorem lub przedsiębiorcom z doświadczeniem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z prowadzeniem biznesu – gotowe spółki to dla Ciebie wyjątkowo atrakcyjna propozycja. W ciągu jednej doby możesz stać się posiadaczem legalnie działające podmiotu prawnego, który nie jest obciążony zobowiązaniami lub zadłużeniem. Możesz więc bez problemu i obaw wejść ze swoim produktem lub usługą na rynek i zacząć obsługiwać klientów.

Czym charakteryzują się gotowe spółki OmniOffice?

 • Są to w pełni legalne i ukształtowane podmioty prawne. Spółki na sprzedaż posiadają wszelką niezbędną dokumentację potwierdzoną notarialnie. Dzięki temu możesz rozpocząć swój biznes z czystą kartą.
 • Mają czystą historię. Rozpoczynając swój biznes, nie musisz martwić się o istniejące zadłużenia, umowy i zobowiązania. Kupujesz spółkę i zaczynasz działać na własnych warunkach.
 • Dysponują wpisami do rejestrów sądowych. Założenie spółki wymaga wiele czasu na załatwienie formalności. Gotowe spółki na sprzedaż zwalniają Cię z konieczności odwiedzania sądu, czy urzędów.
 • Są zarejestrowanym podatnikiem VAT. Określenie sposobu opodatkowania biznesu masz już z głowy. Możesz sprzedawać swoje produkty i usługi oraz wystawiać za nie faktury VAT.
 • Posiadają nr. KRS, REGON i NIP. Założenie własnej działalności wymaga wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego oraz nadania numeru NIP i REGON. Gotowa spółka na sprzedaż posiada już stosowną dokumentację.
 • Brak jakichkolwiek zadłużeń, umów i zobowiązań. Swoją działalność rozpoczynasz z czystą kartą, dzięki czemu możesz skupić się na rozwoju biznesu. Wystarczy pomysł i odpowiednia strategia biznesowa.
 • Zapewniają uniwersalną umowę spółki. Umowa spółki sporządzona w formie aktu notarialnego to podstawa w prowadzeniu własnej firmy.
 • Oferują kapitał zakładowy. W praktyce jest to minimalny wkład właścicieli wniesiony podczas zakładania działalności. Spółki na sprzedaż nie zaczynają więc od zera.
 • Spełniają obowiązki sprawozdawcze w zakresie Krajowego Rejestru Sądowego. Wpis do KRS zobowiązuje przedsiębiorcę do składania sprawozdań ze swojej działalności. Spółki na sprzedaż spełniają już na wstępnie niezbędne obowiązki wobec KRS.
 • Dysponują kompletem deklaracji podatkowych. Rozwiązanie kwestii podatkowych jest kluczowe dla prowadzenia spółki. Kupując gotowy podmiot, kwestia ta jest już ściśle ustalona.
 • Posiadają komplet niezbędnych dokumentów. Podczas zakupu spółki na sprzedaż otrzymasz komplet dokumentów niezbędnych do prowadzenia firmy.

Gdzie jest haczyk? Nie ma żadnego. OmniOffice oferuje sprzedaż gotowych spółek, które są zwykłym produktem. My zajmujemy się formalnościami i przekazujemy Ci spółkę razem z aktem notarialnym, w którym potwierdzamy jej status prawny i brak umów lub zobowiązań.

Sprzedaż spółek i możliwość zlokalizowania ich w centrum Warszawy

Gotowe spółki OmniOffice zarejestrowane są w prestiżowym miejscu. Dlaczego to tak istotne? Ponieważ Warszawa to centrum światowego biznesu. Spotkasz tu wielu wspaniałych przedsiębiorców i inwestorów z każdej branży. Wielu z nich przed podjęciem współpracy sprawdzi Twój profesjonalizm, na który składa się wiele czynników. Jednym z nich jest lokalizacja działalności. Jeśli jest to samo serce biznesowego centrum, masz dużo większe szanse na sfinalizowanie transakcji.

Sprawdź również biura serwisowane o równie atrakcyjnej lokalizacji.

Dlaczego warto zainwestować w gotową spółkę w Warszawie?

Gotowe spółki na sprzedaż to wygodne rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić Ci wiele czasu na starcie swojej działalności. Załatwienie wszelkich formalności i wpisów potrafi ciągnąć się miesiącami, przez co tracisz nie tylko czas i energię, ale również swoje szanse na rynku. Konkurencja nie śpi i zanim spełnisz wszystkie formalności, może już wkroczyć na rynek z Twoim pomysłem, co znacznie pogarsza Twój start.

Zakup spółki na sprzedaż z OmniOffice to uczciwe rozwiązanie, które dodatkowo otwiera Ci drogę do wynajmu nowoczesnej przestrzeni biurowej. Otrzymany rabat możesz wykorzystać na wynajem biura w pełnym wymiarze lub na godziny, a także skorzystanie z usług biura wirtualnego. Nasze spółki na sprzedaż mają atrakcyjny adres w centrum Warszawy, co jest pozytywnie odbierane przez kontrahentów.

Masz pytania dotyczące naszych usług? Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy rozwiązać każdy problem. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji!

Spółka z adresem Marszałkowska 111 2000 zł. Brutto Zamów

Zamów z pakietem biura wirtualnego

Spółka z adresem Zajęcza 15 2000 zł. Brutto Zamów

Zamów z pakietem biura wirtualnego

Spółka z adresem Jana Pawła II 22 2000 zł. Brutto Zamów

Zamów z pakietem biura wirtualnego