OmniOffice w Q22 – biuro serwisowane jakiego jeszcze nie było.

OmniOffice w Q22 to unikalna przestrzeń, przemyślana w każdym calu. Chcemy, aby nasi klienci czuli się komfortowo korzystając z naszych usług. Stawiamy na maksymalną elastyczność i staramy się dostosować do nawet najbardziej skomplikowanych wymagań.

Co to oznacza w praktyce?

W Q22, jednym z najlepszych biur serwisowanych w Warszawie, oferujemy:

Od wejścia dla naszych klientów jest przestronne, pachnące kawą foyer, zaprojektowane w sposób tak samo elegancki jak innowacyjny.

Dostosowane do każdego rodzaju firmy biura serwisowane – w pełni wyposażone gabinety gotowe do pracy od zaraz. Umeblowane według najlepszych standardów – ergonomiczne krzesła, wygodne stoły, wykładziny i podwieszany sufit o wysokich parametrach pochłaniania dźwięku. Wszystko to w nowoczesnym designie zaprojektowanym przez najlepszych architektów. Co więcej, oczywiście przestrzeń biurowa jest zaplanowana tak, aby korzystanie z niej było jak najwygodniejsze, ale tak samo jest z warunkami najmu. W OmniOffice można podpisać umowę już na jeden miesiąc.

Należy również pamiętać, że biuro serwisowane w Q22 to nie tylko idealne miejsce do pracy, ale również do odpoczynku. W budynku dla klientów dostępna jest siłownia, organizowane są zajęcia fitness. Biurowiec jest również przyjazny rowerzystom – oferuje prysznice i miejsca postojowe dla rowerów. W budynku znajduje się również pralnia chemiczna i myjnia samochodowa.

Jeśli jednak nie potrzebujecie Państwo gabinetu na stałe, a jedynie czasami wynająć przestrzeń na spotkanie z klientem, OmniOffice oferuje multimedialne sale konferencyjne. Sale mają zmienną konstrukcję w zależności od tego jak duża przestrzeń będzie potrzebna. Do Państwa dyspozycji są ekrany z wejściem HDMI, szybki internet Wi-Fi, flipchart oraz pełna obsługa recepcyjna dla Państwa i Państwa gości.

Jak widać, OmniOffice to biuro serwisowane dopasowane do każdego – nie ważne, jakiej przestrzeni do pracy Państwo poszukują, malej czy dużej, biura na stałe czy wynajmu na godziny – możemy to Państwu zapewnić od ręki.

 

A to wszystko przy pysznej, aromatycznej kawie.