Biura do wynajęcia » o omnioffice

OMNIOFFICE

TWOJA PRZESTRZEŃ BIUROWA W CENTRUM WARSZAWY

 

Jeżeli szukają Państwo przestrzeni biurowej w centrum Warszawy, to trafili Państwo pod idealny adres - a nawet trzy adresy. OmniOffice to trzy prestiżowe biura w trzech biurowcach klasy premium zlokalizowanych w centrum Warszawy.
OmniOffice jest firmą, która powstała w 2013 roku otwierając małe biuro przy ul. Marszałkowskiej, w którym mieści się dziewięć gabinetów. Obecnie oferujemy klientom prawie dwieście gabinetów w trzech lokalizacjach i cały czas rozszerzamy zakres usług oferowanych w naszej firmie, tak aby w możliwie jak największym zakresie ułatwić Państwu prowadzenie firmy i rozwijanie biznesu.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno wspomniane już kameralne biuro przy ul. Marszałkowskiej 111, komfortową przestrzeń na Powiślu przy ul. Zajęczej 15 oraz ekskluzywne gabinety na dwóch piętrach biurowca Q22 przy al. Jana Pawła II 22.

OmniOffice to pełne wsparcie Państwa biznesu – są to biura serwisowane, czyli wyposażone, gotowe do pracy gabinety, biura wirtualne – czyli udostępnienie adresu rejestrowego dla firmy z pełną obsługą korespondencji, możliwość obsługi linii telefonicznych, a także wyposażone sale konferencyjne we wszystkich lokalizacjach, w których mogą Państwo zorganizować profesjonalne spotkanie biznesowe w komfortowej atmosferze.

Wyróżnia nas kompleksowość oraz elastyczność – zarówno w przypadku biur wirtualnych jak i biur serwisowanych, w cenie ujęte są wszystkie niezbędne usługi, a umowy są podpisywane na taki okres, jaki jest dla Państwa najwygodniejszy.
Nasze przestrzenie są wykończone na najwyższym poziomie we współpracy z architektem. Zawsze staramy się, aby w przestrzeni, którą Państwu oddajemy znalazło się coś odmiennego, nowoczesnego i nie była to typowa, klasyczna powierzchnia biurowa.
Dużym wsparciem dla Państwa, bez względu na to, czy są Państwo klientem biura wirtualnego, biura serwisowanego czy dopiero szukają Państwo rozwiązań związanych z organizacją pracy jest duża dostępność sal konferencyjnych. W trzech lokalizacjach mamy dwanaście sal konferencyjnych od czterech do dwunastu osób, wyposażonych w telewizory HDMI. Przy tak dużej dostępność z pewnością znajdą Państwo odpowiednią przestrzeń na spotkanie biznesowe w dowolnym terminie.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub zastanawiają się, czy lepszy dla Państwa byłby pakiet biura wirtualnego, najem godzinowy gabinetów czy indywidualne biura serwisowane – zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy pewni, że uda nam się znaleźć rozwiązanie dostosowane do Państwa wymagań.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI