Biura do wynajęcia » Inne usługi

OmniOffice to nie tylko biura

Wiesz już, że biura do wynajęcia OmniOffice są w stanie zagwarantować doskonałe warunki do prowadzenia biznesu? Poznaj pozostałe usługi, które Ci oferujemy!

Stworzyliśmy miejsce, którego celem jest rozwój naszych klientów i współpracowników. Mamy świadomość, że Twoje osiągnięcia są również naszym sukcesem. Zapewniamy więc szereg możliwości, które wyręczą Cię w większości zadań lub nawet ograniczą ilość zatrudnianych specjalistów, co przełoży się na efektywność, brak zobowiązań i formalności, a nawet budżet. Poznaj OmniOffice – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

W ofercie OmniOffice znajdziesz profesjonalne, gotowe rozwiązania

Zapewniamy przedsiębiorcom dostęp do wszystkich niezbędnych usług i sprawdzonych podwykonawców, którzy są naszymi partnerami. Dzięki temu zmniejszysz ilość obowiązków, zminimalizujesz czas wykonywania podstawowych czynności i zaoszczędzisz pieniądze, które możesz przeznaczyć na ważniejszy cel.

Nie marnuj swojego cennego czasu na coś, co możemy zrobić za Ciebie. Nie musisz szukać księgowości, agencji marketingowej, czy opieki prawnej (na szczególną uwagę zasługuje doradztwo w zakresie RODO). Nasi partnerzy to sprawdzeni wykonawcy, którzy charakteryzują się profesjonalizmem i dbałością o zachowanie najwyższych standardów.

Oprócz tego oferujemy sprzedaż spółek. Obniżysz w ten sposób koszty, zminimalizujesz formalności i ilość obowiązków związanych z założeniem nowego podmiotu. Wszystkie spółki to legalnie i prawidłowo prowadzone działalności, które posiadają prestiżową lokalizację, numery KRS, NIP, REGON i umowy przygotowane w języku polskim i angielskim. Spółki należące do OmniOffice są wolne od jakichkolwiek zobowiązań i zadłużeń, co potwierdzamy aktem notarialnym.

Z nami osiągniesz sukces

Kiedy nie musisz poświęcać dużej części każdego dnia na księgowość, marketing i pomoc prawną, możesz skupić się na potrzebach klientów i planowaniu kolejnych kroków. Z ofertą OmniOffice sukces jest jedynie formalnością.

Eleganckie i nowoczesne biura w centrum Warszawy to miejsce, które sprzyja interesom. Jeśli jesteś profesjonalnym przedsiębiorcą, który dba o każdy aspekt związany z biznesem, musisz pamiętać o tym, by Twoja firma dysponowała prestiżowym adresem. Dzięki nam jest to możliwe. Oferujemy biura do wynajęcia na godziny, biura wirtualne, biura serwisowe, sale konferencyjne i coworking w Warszawie, usytuowane w takich lokalizacjach jak:

Postaw na swój wizerunek. Przyjmuj klientów, inwestorów i współpracowników w imponującym miejscu. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły!