Dlaczego warto postawić na dobry adres swojej firmy?

Wiele małych, dopiero rozwijających się firm rezygnuje z wynajmu biura stacjonarnego. Jednak każde przedsiębiorstwo potrzebuje adresu siedziby swojej firmy, dlatego powstają tzw. biura serwisowane oraz wirtualne, które znajdują się w dobrym punkcie miasta, co zwiększa wiarygodność firmy. Dobry adres firmowy jest wskazówką dla potencjalnych klientów, że Twoja firma doskonale funkcjonuje, a jej siedziba znajduje się w jednej z najlepszych dzielnic i w dobrej lokalizacji miasta.

Większy prestiż firmy

Biuro jest pewnego rodzaju symbolem sukcesu firmy, dlatego najlepiej, jeśli mieści się w dobrym punkcie. W praktyce oznacza to centrum, jedną z dzielnic z nim sąsiadujących lub budynek zlokalizowany w centrum biznesowym. Adres firmowy w śródmieściu dużego miasta czy w dzielnicy biurowców sprawia, że potencjalni klienci chętniej nawiązują z taką firmą kontakt i z większą przychylnością zastanawiają się nad podjęciem współpracy. Dlatego też firmy oferujące wirtualne adresy dla innych przedsiębiorstw dbają o to, aby budynek, w którym posiadają wirtualne biura do wynajęcia, był elegancki i budził zaufanie.

Miejsce spotkań z kontrahentami

Oprócz oczekiwanej funkcji reprezentacyjnej biura serwisowane mają jeszcze jedno zadanie – są miejscem spotkań z potencjalnymi klientami firmy. Dlatego ich wynajem bywa koniecznością w momencie, gdy wolimy spotkanie w biurze niż w miejscu publicznym, takim jak restauracja czy kawiarnia. Poza tym spotkanie prowadzone w biurze wygląda znacznie bardziej profesjonalnie zwłaszcza, gdy dopiero budujemy relacje z potencjalnym kontrahentem. Biura serwisowane przeznaczone na wynajem rozwiązują ten problem. Pozwalają na spotkania w kameralnym miejscu sprzyjającym rozmowom biznesowym.

Wizytówka Google Moja Firma

Obecność firmy w internecie, jak również wizytówka Google opisująca działalność przedsiębiorstwa to w dzisiejszych czasach bezwzględny obowiązek. W dobie konkurencji i dynamicznych zmian pozwala promować firmę i zwiększa zainteresowanie jej produktami czy usługami wśród potencjalnych odbiorców. Obecnie istnieje wiele możliwości i profesjonalnych narzędzi przeznaczonych do promowania firmy w internecie. Jednym z ogólnodostępnych i wygodnych rozwiązań jest lokalne wyszukiwanie firmy, z której usług chcemy skorzystać. Aby dana firma była wiarygodna dla wyszukiwarki Google, powinna posiadać fizyczny adres firmy. Warto zwrócić uwagę na zależność, że im lepszy adres, tym większe zainteresowanie potencjalnych odbiorców. Wizytówka firmy w Google pomaga znaleźć ją użytkownikom, którzy lokalnie poszukują danego sektora biznesu. Ponadto dzięki posiadaniu tego typu wizytówki, witryna znajduje się wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Koszty wynajmu biura

Wynajem biura serwisowanego trwa zaledwie kilka minut i ogranicza się do podstawowych formalności. Koszty wynajmu biura zależą od jego lokalizacji, a także od ewentualnych usług świadczonych dodatkowo. Biuro serwisowane dostępne w ofercie OmniOffice stanowi nowoczesną, funkcjonalnie zaaranżowaną przestrzeń biurową w ścisłym centrum Warszawy. Oferta obejmuje także wynajem gabinetów na krótki okres. To doskonałe rozwiązanie dla małych i średnich firm, jak również dla większych przedsiębiorstw czy korporacji. Cena wynajmu biura serwisowanego w Warszawie kształtuje się w zależności od lokalizacji, wyglądu budynku, otoczenia wokół, oraz dostępu do miejsc parkingowych, a także metrażu i wyposażenia biura.

W cenę najmu wlicza się dostęp do dogodnie wyposażonego aneksu kuchennego, a także szybkie łącze internetowe oraz Wi-Fi. Oferta wynajmu biura serwisowanego skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy nie chcą tracić czasu na kwestie organizacyjne związane z wynajmem i administrowaniem biura. Firma OmniOffice nie tylko zapewnia doskonałe warunki pracy w biurach serwisowanych, lecz również gwarantuje elastyczne warunki najmu. W zależności od potrzeb klienci mogą podpisać umowę nawet na jeden tydzień czy miesiąc. Dostępne gabinety są zaaranżowane zgodnie z życzeniem klienta i klimatyzowane zapewniając dobre warunki pracy dla trzech-czterech osób, jednak istnieje również możliwość łączenia kilku gabinetów w wygodną przestrzeń openspace. W ramach umowy można również wynająć salę konferencyjną z pełnym serwisem kawowym i wsparciem personelu.Jeśli więc poszukujesz biura na godziny lub biura wirtualnego, zajrzyj do naszej oferty!