Biura do wynajęcia » CO-WORKING

| Polecany co -working w Warszawie |

Co-working na Jana Pawła II 22 w Warszawie

Coworking oferowany przez OmniOffice to wyjątkowa przestrzeń. Coworking dostępny jest pod adresem Jana Pawła II 22. Biurowiec Q22 to jeden z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych budynków po lewej stronie Wisły, a miejsca co-workingowe zorganizowane są nie w przestrzeni typu open-space, a w kameralnym, pięcioosobowym gabinecie. Gabinet jest klimatyzowany i w pełni umeblowany. Duże biurka i wygodne obrotowe fotele zapewniają odpowiedni komfort pracy.

Co-working - Biurowiec Q22 w Warszawie

Bliskość centrum to zarówno świetny dojazd jak i wygodna lokalizacja dla tych z Państwa, którzy cenią dobrą infrastrukturę wokół miejsca pracy. Biuro znajduje się blisko metra Rondo ONZ oraz koło linii tramwajowych, co gwarantuje możliwość dojazdu do pracy bez korków, a w okolicy znajduje się wiele restauracji i sklepów.

Plusy co - workingu w OmniOffice

Decydując się na co-working w OmniOffice otrzymujesz:

 • dostęp do biura przez całą dobę, siedem dni w tygodniu
 • indywidualne, przypisane stanowisko pracy
 • indywidualny, przypisany do stanowiska kontenerek na dokumenty, zamykany na klucz
 • dostęp do szybkiego łącza wi-fi, skanera, drukarki
 • rabat 15% na najem sal konferencyjnych dostępnych w tej lokalizacji
 • rabat 15% na najem biura wirtualnego w tej lokalizacji
 • dostęp do aneksu kuchennego bez ograniczeń – woda, kawa, herbata

Ceny biura co - workingowego w Warszawie

Podane ceny są cenami netto.

 • 1 stanowisko pracy typu co-working
  1000 zł. /miesiąc
  Umowa na czas nieokreślony, płatność miesięczna z góry za dany miesiąc kalendarzowy

 

Biura coworkingowe – Warszawa

Pracujesz zdalnie lub jesteś freelancerem? Na pewno potrzebujesz miejsca, w którym będziesz realizować zadania służbowe i zlecenia dla klientów. Nie zanoś pracy do domu i nie rób gabinetu z sypialni, ponieważ nie musisz.

Wybierz biura coworkingowe OmniOffice, które zagwarantują Ci komfort, bezpieczeństwo i profesjonalizm. Warszawa to miasto biznesu. Jeśli chcesz w nim zaistnieć, musisz być o krok przed konkurencją. Nasza oferta jest w stanie Ci w tym pomóc.

Biuro coworkingowe OmniOffice nie jest kolejnym klasycznym projektem opartym na zasadach Open Space. Zadbaliśmy o to, by każdy przedsiębiorca otrzymał indywidualnie przypisane stanowisko pracy w klimatyzowanym, 5-osobowym gabinecie. Dzięki temu o wiele łatwiej będzie dostosować profil działalności do pozostałych przedsiębiorców, oferując przy tym satysfakcjonujące warunki. Warszawa zapewnia wiele możliwości. Wybierz więc te najlepsze!

A jeśli jesteś zainteresowany jedynie adresem swojej działalności, poznaj nasze biura wirtualne!

Świetnie zlokalizowane biura coworkingowe w Warszawie

Coworking OmniOffice charakteryzuje się wyjątkowo prestiżową i wygodną lokalizacją. Warszawa to duże miasto, dlatego warto dysponować miejscem pracy usytuowanym w centrum. Nasza oferta dotyczy stanowisk w takim obiekcie jak biurowiec Q22, który znajduje się pod adresem Jana Pawła II 22.

Dlaczego akurat to miejsce sprawdzi się dla specjalistów potrzebujących strefy cowork? Podczas warszawskich godzin szczytu tworzą się korki. Centrum natomiast jest głównym punktem zainteresowania poważnych inwestorów i przedsiębiorców. Biurowiec usytuowany jest w niewielkiej odległości od linii metra Rondo ONZ i przystanków tramwajowych. Nie musisz więc marnować cennego czasu w korkach, by dojechać do pracy.

Biurowiec Q22 położony jest w okolicy wielu popularnych i renomowanych lokali gastronomicznych, kawiarni i działalności usługowych. Nie musisz więc daleko jeździć w przerwie na lunch czy na kawę lub obiad z klientem. Wszystko masz pod ręką, dzięki czemu oszczędzasz mnóstwo czasu, który możesz poświęcić na sprawy swoich klientów lub firmy.

Moda na cowork dotknęła również Warszawę

Dlaczego coworking stał się tak popularny na całym świecie i dotarł w tak krótkim czasie do Warszawy? Ponieważ na rynku jest coraz więcej specjalistów pracujących zdalnie. Już nie musisz siedzieć w biurze pod okiem szefa, by realizować swoje zadania służbowe. Niewielu przedsiębiorców chce pracować w domu, a wynajem gabinetu lub biura jest po prostu nieopłacalny. Dzięki coworkingowy otrzymujesz dostęp do niezbędnych narzędzi, profesjonalnie przygotowanego miejsca pracy i eleganckiego biurowca w niskiej cenie. Dodatkowo masz stały kontakt z innymi fachowcami. Dzięki temu możesz poznać profesjonalistów z innej branży, co pozwala stworzyć owocną współpracę i innowacyjne dochodowe projekty.

Poznaj szczegóły naszej wyjątkowej oferty!