Biura na godziny w Warszawie

Szukasz spokojnego miejsca, w którym spotkasz się z klientami lub zrealizujesz powierzone zadania? Wykonujesz wolny zawód lub w stolicy jesteś jedynie przejazdem? W takim razie nasza oferta jest stworzona z myślą o Twoich potrzebach. Sprawdź profesjonalnie przygotowane biura, które przystosowaliśmy do oczekiwań najbardziej wymagających specjalistów.

Korzystając z biura na godziny w OmniOffice masz dostęp do większości usług dostępnych dla klientów biur serwisowanych..To możliwość korzystania z biiura w Centrum na własnych zasadach.

Biura na godziny są dostępne dla wszystkich Klientów w dni robocze od 9:00 do 17:00 - w tych godzinach zapewnione jest wsparcie recepcji, a w szczytowych godzinach biurowych najłatwiej będzie Ci zorganizować telekonferencję z kontrahentem czy spotkanie z klientem.

Biuro do wynajęcia na godziny – to proste!

Wynajmujesz biuro, z którego korzystasz zaledwie kilka godzin tygodniowo? Nie ma sensu płacić za czas, którego nie wykorzystujesz. Biura na godziny to wygodny wynajem i gwarancja komfortu. Zarządzaj czasem i pieniędzmi w rozsądny sposób. Z OmniOffice masz taką możliwość.

Biorąc pod uwagę, że tanie biuro na godziny jest w stanie zagwarantować szereg dodatkowych usług i nieocenione wsparcie najlepszych specjalistów, odchodzi Ci wiele kosztów i obowiązków. Biura na godziny oferują m.in.:

  • dostęp do wyposażenia i niezbędnego sprzętu multimedialnego (drukarki, xero, faks itp.),
  • aneks kuchenny z nielimitowanym dostępem do kawy i herbaty,
  • obsługę recepcyjną,
  • eleganckie i przestronne wnętrze,
  • bezpieczeństwo na najwyższym poziomie,
  • wynajem sal konferencyjnych z 15% rabatem

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami. Codziennie staramy się być lepsi dla przedsiębiorców, którzy nam zaufali. Przekonaj się już dziś, co możemy dla Ciebie zrobić, jeśli potrzebujesz biur na godziny.

Zobacz, które lokalizacja jest dla Ciebie najlepsza i ciesz się możliwością najmu biura w Śródmieściu na własnych zasadach. Kameralne i mniej oficjalne, czy eleganckie i prestiżowe?

Zobacz wszystkie nasze biura w Galerii.

Sprawdź ceny biura na godziny:

Cennik dostępny też tutaj.

LokalizacjaRodzaj gabinetuCena netto za godzinęCena netto za dzień
Jana Pawła II 22Gabinet dla 2-osoób40 zł.230 zl.
Jana Pawła II 22Gabinet dla 3-4 osób70 zł.460 zł.
Jana Pawła II 22Gabinet dla 5 osób80 zł.575 zł.
Marszałkowska 111Gabinet dla 3-4 osób70 zł.460 zł.
Zajęcza 15Gabinet dla 2 osób40 zł.230 zł.
Zajęcza 15Gabinet dla 3-4 osób70 zł.460 zł.

Prestiżowe biuro na godziny Warszawa - Centrum

Wygląd, styl i jakość wnętrza oraz wyposażenia mają wielkie znaczenie dla komfortu i wydajności pracy. Jeśli spotykasz się w tym miejscu z klientami, powinni mieć oni świadomość, że współpracują z profesjonalistą. Zadbaj więc o swój wizerunek, zapraszając klientów w miejsce sprzyjające interesom. Warszawa jest miastem biznesu, a biura na godziny to kolejne narzędzie otwierające przed freelancerami, start-upami i małymi firmami nowe możliwości.

Każde biuro w OmniOffice (niezależnie, czy jest ono wynajmowane na godziny, czy też na stałe) wyposażone jest w wysokogatunkowy asortyment, meble i akcesoria. Aranżacja wnętrz jest przyjemna i stonowana. Dzięki temu tworzy odpowiednie warunki do rozmów biznesowych, budując jednocześnie swobodną atmosferę. W ten sposób zrobisz wrażenie na każdym rozmówcy – niezależnie, czy jest to klient, inwestor, współpracownik, czy potencjalny pracownik podczas rozmowy o pracę. Warszawa oferuje wspaniałe możliwości. Czerp z nich garściami i przełam utarte schematy, wyprzedzają konkurencję o kilka kroków!

Znajdź biuro do wynajęcia na godziny – Warszawa

Biura na godziny stają się coraz popularniejszą alternatywą dla wszystkich przedsiębiorców, nic dziwnego, że Warszawa oferuje spory ich wybór - wybierając biuro na godziny zdaj się na nas, a uzyskasz prestiżowe biuro prowadzone przez profesjonalistów z doświadczeniem. Dzięki nam możesz szybko i bez zbędnych formalności wynająć prestiżową i elegancką przestrzeń biurową tanio, w dogodnej lokalizacji i zapłacić tylko za czas, który z niej korzystasz.

Tłoczna i zakorkowana Warszawa może czasami przyprawiać o ból głowy w kwestii dojazdów i organizacji pracy - tym bardziej zdecyduj się na biuro na godziny w Śródmieściu, blisko zarówno I jak i II linii metra, co może Tobie lub Twoim pracownikom ułatwić dojazd bez kroków. Bliskość wielu punktów usługowych, gastronomicznych oraz instytucji publicznych może być tylko dodatkowym atutem. Obecnie mamy trzy lokalizacje:

  • al. Jana Pawła II 22,
  • ul. Marszałkowska 11,
  • ul. Zajęcza 15.

Są to wyjątkowo popularne biurowce usytuowane w Centrum. Jeżeli więc potrzebujesz biura w tak prestiżowym punkcie, to jesteś w doskonałym miejscu. Możemy w każdej chwili zapewnić Ci to, czego potrzebujesz.

Co więcej możesz również skorzystać z biura wirtualnego - będziesz miał więc nie tylko biuro na godziny w doskonałej lokalizacji, ale także rejestrację siedziby swojej firmy, adres na wizytówce Google oraz pełną obsługę korespondencji. Czym dokładnie jest biuro wirtualne i jakie usługi obejmuje sprawdź tutaj.

Masz pytania? Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. OmniOffice tworzymy z myślą o potrzebach wszystkich przedsiębiorców.

Skontaktuj się z wybraną lokalizacją:

Al. Jana Pawła II 22 - II piętro

22 221 80 60 | q22@omnioffice.pl

Al. Jana Pawła II 22 - IV piętro

22 223 13 08 | q44@omnioffice.pl

Marszałkowska 111

22 209 50 80 | m111@omnioffice.pl

Zajęcza 15

22 244 11 05 | z15@omnioffice.pl