Biura serwisowane

| BIURA SERWISOWANE W WARSZAWIE |

Biuro serwisowane w OmniOffice to wyjątkowa przestrzeń biurowa, w tym również najem gabinetów na krótkie okresy w samym centrum Warszawy. Jest to wyjątkowe rozwiązanie zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw jak i dużych korporacji. Chcemy, aby Państwa firma mogła skoncentrować się na rozwijaniu swojego potencjału, a nie na kwestiach organizacyjnych, jakie pojawiają się zawsze przy własnym wynajmie biura.
Dlatego też gwarantujemy Państwu przygotowane do pracy gabinety, w pełni umeblowane oraz wyposażone w łącza internetowe. W każdym z naszych biur są również zorganizowane sale konferencyjne z dostępem do wysokiej jakości sprzętu multimedialnego, zaopatrzony aneks kuchenny oraz pomoc niezawodnych pracowników recepcji. Każda z naszych lokalizacji ma swój indywidualny charakter – od kreatywnych, kameralnych przestrzeni do prestiżowych wnętrz dla firm ceniących klasykę. Jesteśmy pewni, że wśród oferowanych przez nas biur na wynajem firma z każdej branży jest w stanie znaleźć przestrzeń odpowiadającą jej potrzebom.

| INSTANT OFFICE - WYGODA I ELASTYCZNOŚĆ |

Współpraca z OmniOffice w zakresie biura serwisowanego to nie tylko świetne warunki do pracy, ale również świetne warunki umowy. Gwarantujemy elastyczne warunki najmu – umowa może zostać podpisana nawet na jeden tydzień czy miesiąc. Większość dostępnych gabinetów jest przewidziana dla trzech-czterech osób, ale dajemy także możliwość łączenia kilku gabinetów, aby uzyskać przestrzeń typu openspace. Gabinety są klimatyzowane i umeblowane zgodnie z Państwa zamówieniem. W cenie najmu dajemy również dostęp do szybkiego łącza internetowego – zarówno wi-fi jak i po kablu. Dostęp do wyposażonego aneksu kuchennego, a więc do profesjonalnego ekspresu, wyboru herbat oraz wody, jest w całości w cenie, tak samo jak codzienne sprzątanie gabinetów. Dodatkowo podpisując umowę otrzymują Państwo budżet na najem sal konferencyjnych, odnawiany co miesiąc. W cenie sali konferencyjnej gwarantujemy zawsze pomoc pracowników recepcji i serwis kawowy, tak, aby organizowane przez Państwa spotkania biznesowe przebiegały w komfortowej atmosferze.

| DOSKONAŁE BIURO SERWISOWANE - WARSZAWA |

Jeśli szukają Państwo przestrzeni biurowej dla swojej firmy, biuro serwisowane w OmniOffice to najlepsza decyzja – w umowie nie ma ukrytych kosztów, usługa jest pod wieloma względami dostosowana do Państwa potrzeb, a same gabinety są urządzone w komfortowy sposób, co z pewnością wpłynie na komfort i jakoś pracy w Państwa firmie. Gdyby mieli Państwo dodatkowe pytania serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Biura tradycyjneBiura serwisowane klasy A
Powierzchniamin. 200-250 m², najlepiej 500 +od ok. 15 m²  (gabinet 2-3 osobowy)
Czas negocjacji umowy najmuok. 3-4 miesięcyod 1 do kilkunastu dni
Czas przygotowania powierzchnimin. 3-4 miesiące1 dzień
Zmiana wielkości powierzchniNiemożliwaElastyczne dostosowywanie powierzchni do potrzeb
Minimalny okres najmuNajczęściej 5 lat, bez wypowiedzeniaDowolny, minimum 1 miesiąc
RozliczanieCzynsz + koszty eksploatacyjne + ubezpieczenie + opłaty licznikowe + umowy zaopatrzenia i obsługiJedna faktura
Ryzyko kursoweCzynsz w euroCzynsz w PLN
Obsługa recepcyjnaZatrudnienie recepcjonistkiUdostępniona najemcom
Sale konferencyjneDo wydzielenia z powierzchni najmuGotowe, udostępnione najemcom
Zaopatrzenie aneksu (kawa, herbata, woda)Umowa na zaopatrzenie i dzierżawę wyposażeniaUdostępnione najemcom (bez limitu)
Adaptacja biuraWspółfinansowana przez najemcęGotowe, wydzielone gabinety
Wyposażenie biurowe i mebleFinansowane przez najemcęGotowe, udostępnione najemcy
Łącza IT i telefony stacjonarneFinansowane przez najemcęGotowe, udostępnione najemcy
SprzątanieUmowa z serwisem sprzątającymUsługa udostępniona najemcy

| BIURA SERWISOWANE Q22 |

al. Jana Pawła II 22 | Warszawa

Biuro OmniOffice w Q22 to nasza najnowsza lokalizacja i zarazem największe z naszych biur. W najnowocześniejszym warszawskim wieżowcu przygotowaliśmy dla naszych klientów powierzchnię ponad 2 000 m². Do dyspozycji oddaliśmy kilkadziesiąt gabinetów biurowych o zróżnicowanej wielkości. Sąsiadujące ze sobą gabinety możemy ze sobą łączyć tworząc przestrzeń dla większych zespołów.

W przestronnej strefie recepcyjnej, znajdą Państwo część kawiarnianą oraz wypoczynkową dla gości, gdzie znajdują się wygodne fotele, stoliki i ekspres do kawy. Przy salach konferencyjnych zaaranżowaliśmy przestrzeń foyer dającą możliwość odpoczynku podczas dużych spotkań wyposażoną w komfortowe, niskie kanapy i profesjonalny ekspres.

Biura serwisowane al. Jana Pawła II 22 - krótko o lokalizacji:

Budynek Q22 powstał przy skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II i ul. Grzybowskiej w obszarze określanym jako biznesowe centrum Warszawy. Jest to wymarzone miejsce zarówno dla korporacji jak i mniejszych firm, konsultantów, wolnych zawodów i podwykonawców. Sam budynek został wybrany także przez takie firmy jak Deloitte, Allegro, Linklaters czy White&Case.

 

Co zyskam wybierając biuro serwisowane w tym budynku?

 • Lokalizację mojej firmy w najnowocześniejszym biurowcu w śródmieściu Warszawy.
 • Doskonały dojazd do pracy - sąsiedztwo stacji metro Rondo ONZ, licznych przystanków tramwajowych i autobusowych.
 • Możliwość łączenia gabinetów 2-4 osobowych w większe powierzchnie „open space” - rzadkość na rynku.
 • Dostęp do 6 sal konferencyjnych z wygodnym foyer.
 • Wyjątkowy hol powitalny oraz recepcję naszego biura o powierzchni ponad 60 połączoną ze strefą kawiarnianą.
 • Profesjonalną obsługę administracyjną gości.
 • Możliwość bezpłatnego korzystania ze strefy fitness, siłowni i sauny na 14 piętrze biurowca: dostęp wyłącznie dla najemców i centrum konferencyjnego
 • Ułatwienia dla rowerzystów - parking rowerowy, prysznice, punkt napraw.

Wiele innych o których chętnie Państwo opowiemy. Zapraszamy.

1 osobowePrywatne biuro wyposażone w 1 stanowisko pracy, może również posłużyć jako prywatna salka spotkań. Dobry wybór dla wolnych strzelców.

Biura wewnętrzne, przeszklone.

Ceny od 2000 zł do 2500 zł / miesiąc.

2-3 osobowePrywatne biuro wyposażone w 2 stanowiska pracy lub 1 stanowisko i kącik do spotkań. Dobry wybór dla osób spędzających dzień w biegu oraz dla start-upów chcących ograniczyć koszty na początku działalności.

Biura wewnętrzne, przeszklone.

Ceny od 2500 zł do 3500 zł / miesiąc.

2 osobowe premiumWiększe biura wyposażone w meble gabinetowe dobrej klasy, większe biurka, skórzane fotele, kanapy, stoliki kawowe. Rozwiązane najczęściej wybierane przez firmy, które decydują się na wynajęcie kilku / kilkunastu gabinetów i chcą wyróżnić miejsce do pracy dla zarządu.

Ceny od 5600 zł do 6500 zł.

3-4 osobowePrywatne biura wyposażone najczęściej w 3-4 stanowiska pracy lub np. 2 stanowiska i kącik do spotkań. Najpopularniejszy rodzaj biur w tej lokalizacji. Znakomite dla np. przedstawicielstw firm mających główne biura w innej lokalizacji ale także dla niedużych firm bez względu na branże. Rozwiązanie dla ludzi wymagających, którzy dla wygody i z przyczyn wizerunkowych nie chcą prowadzić firmy w mieszkaniu.

Biura zewnętrzne, przeszklona fasada.

Ceny od 4750 zł do 5300 zł / miesiąc.

Biura z pokojem dla manageraWiększe biura zaaranżowane z 2 gabinetów - części dla zespołu pracowników lub np sekretariatu zarządu oraz oddzielnego, narożnego biura dla osoby na stanowisku kierowniczym. Rozwiązanie np. dla biura zarządu albo mniejszego departamentu. Narożny gabinet może być również przekształcony w salkę konferencyjną.

Biura zewnętrzne, narożne, przeszklona fasada.

Ceny od 7500 zł do 12000 zł / miesiąc.

4-6 osoboweWiększe biura zaaranżowane najczęściej powierzchnia dla zespołu. Wybierane głównie jako część większego zapotrzebowania dla firm kilku-kilkunasto osobowych. Dobre także jako biuro na projekt.

Biura zewnętrzne.

Ceny od 6400 zł do 8500 zł.

8-12 osoboweWiększe biura zaaranżowane najczęściej powierzchnia dla zespołu. Wybierane głównie jako część większego zapotrzebowania dla firm kilku-kilkunasto osobowych. Odpowiednie także jako biuro na określony projekt.

Biura zewnętrzne.

Ceny od 6400 zł do 13 000 zł.

Biura korporacyjne

do 150 osób

W ramach dostępnej powierzchni w Q22 możemy łączyć sąsiadujące ze sobą gabinety w większe powierzchnie open-space a także wstawiać przeszklone drzwi. Można także pozostawić układ gabinetowy.

Rozwiązanie wybierane najczęściej przez międzynarodowe korporacje.

Dlaczego?

 • W przypadku dynamicznego rozwoju można szybko dobrać kolejne gabinety, nie trzeba od początku ponosić kosztów większego biura dla założonej przyszłej ekspansji. Jeżeli ekspansja będzie większa / mniejsza lub odwołana - dostosujemy się.
 • W przypadku wygaszania działalności np. przy przejęciu / połączeniu firm. Biuro można wynająć na założony okres z możliwością łatwego przedłużenia, jeżeli proces nie zakończy się zgodnie zgodnie z harmonogramem. Można także zaplanować oddawanie kolejnych biur tak, by przejmowana działalność nie ponosiła kosztów niepotrzebnej powierzchni.
 • Na trwania prac adaptacyjnych w nowym lub dotychczasowym biurze.
 • Na czas projektu.
 • Dla stosujących IFRS-16.

Ceny do ustalenia.

Zapytaj
o dostępność
biura

Sprawdź indywidualną ofertę dla swojej firmy!
ZADZWOŃ:
+48 513 952 391,
+48 795 007 111

| BIURA SERWISOWANE |

ul. Marszałkowska 111, Saski Point

Nasze biura serwisowane przy ul. Marszałkowskiej 111 zapewniają komfortowe warunki pracy w samym centrum Warszawy. Jest to nasza pierwsza i jednocześnie najbardziej kameralna lokalizacja. Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy 9 klimatyzowanych i wyposażonych gabinetów biurowych, 2 przeszklone sale konferencyjne, obsługiwaną przez nas recepcję oraz aneks kuchenny.

Co zyskam wybierając biuro serwisowane w tym budynku?

 • Lokalizację w budynku biurowym klasy A w samym centrum Warszawy.
 • Kameralne, spokojne biura.
 • Dostęp do siłowni – całkowicie bezpłatnie.
 • Parking dla gości.

Wiele innych o których chętnie Państwo opowiemy. Zapraszamy.

 

Biura serwisowane - ul. Marszałkowska 111 - krótko o lokalizacji:

W pobliżu mają siedziby takie firmy i instytucje jak: Société Genérale, White & Case, DeBenedetti, Majewski, Szcześniak, Ambasada Danii, eCard, mBank, EC Harris i wiele innych.

Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp komunikacją miejską - przystanki linii tramwajowych i autobusowych znajdują się zaledwie kilkanaście metrów od wejścia do budynku. Stacja metra Świętokrzyska, łącząca I i II linię , znajduje się w zasięgu 5 minutowego spaceru. W najbliższym sąsiedztwie budynku znajdują się liczne kawiarnie i restauracje, np.: Costa Coffee, Cafe Próżna, Femme Fatale, Player, Olenati, Na Zielnej, Sushi Bonsai, Five Restaurant, Banja Luka i wiele innych. Nieco dalej, ok. 5 minut pieszo, znajdują się najpopularniejsze w Warszawie miejsca na mniej formalne spotkania - Ritual, Mono Bar, Zen Jazz Zone czy klub Tygmont. Odpoczynek zapewni Park Saski, a także centrum handlowe Złote Tarasy.

3-4 osobowePrywatne biuro wyposażone w 3 lub 4 stanowiska pracy. Wybierane często przez niezależnych doradców chcących mieć dobrze zlokalizowane biuro dla własnej działalności.

Biura zewnętrzne.

Ceny od 4800 zł do 5000 zł / miesiąc.

4-6 osobowePrywatne biuro wyposażone w 4 do 6 stanowisk pracy. Dobre rozwiązanie dla niedużych firm, które ze względów wygody i wizerunku nie chcą prowadzić działalności w mieszkaniu.

Biura zewnętrzne.

Ceny od 5000 zł do 5500 zł / miesiąc.

6-8 osobowePrywatne biuro wyposażone w 6 od 8 stanowisk pracy. Najczęściej wybierane dla zespołów na czas projektu lub departamentów.

Biura zewnętrzne.

Ceny od 8500 zł do 9000 zł / miesiąc.

Zapytaj
o dostępność
biura

Sprawdź indywidualną ofertę dla swojej firmy!
ZADZWOŃ:
+48 513 952 391,
+48 795 007 111

| BIURA SERWISOWANE |

ul. Zajęcza 15, Carpathia Office House | Warszawa

Nasze biuro na Powiślu zlokalizowane jest w nowym biurowcu klasy A? Carpathia Office House?, przy ulicy Zajęczej 15. Powierzchnia została zaplanowana z myślą o małych i średnich firmach, poszukujących wyrazistej siedziby o wysokim standardzie. Dla naszych najemców przygotowaliśmy m.in przestronną recepcję z poczekalnią dla gości, wewnętrzną kawiarnię, trzy przeszklone sale konferencyjne, czy oddzielną kuchnię. Gabinety biurowe wyposażone będą w 2, 3, 4, 5 i 6 stanowisk pracy oraz przestrzeń typu open-space.

Co zyskam wybierając biuro w tym budynku?

 • Elegancki i kameralny biurowiec.
 • Przyjazne wnętrza z recepcją łączącą cechy powierzchni biurowej i dobrej kawiarni.
 • Niezapomniany klimat Powiśla, bliskość Bulwarów Wiślanych.
 • Wygodny dojazd – bliskość stacji metra, Wisłostrady i prawobrzeżnej Warszawy.
 • Parking dla rowerów, prysznice, sąsiedztwo stacji wypożyczalni rowerów miejskich.

 

Biura serwisowane ul. Zajęcza 15 - krótko o lokalizacji:

W pobliżu mają biura takie firmy i instytucje jak: Kancelaria Chajec, Don-Siemion & Żyto, EuRoPol GAZ, ING Bank, Ambasada Japonii, Związek Banków Polskich, Biuro Bezpieczeństwa Narodowego, Polski Instytut Spraw Międzynarodowych i wiele innych.

Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp komunikacją miejską - przystanki linii autobusowych znajdują się zaledwie kilkanaście metrów od wejścia do budynku. Stacja II linii metra - Nowy Świat - znajduje się w zasięgu 10-minutowego spaceru.

Okolica biurowca Carpathia to także centrum kulturowe Warszawy. W najbliższym sąsiedztwie budynku znajdują się liczne kawiarnie i restauracje przy Nowym Świecie, a także znakomicie nadające się na mniej formalne spotkania.: Wine Bar Tamka 43, AvePizza, PKP Powiśle, Na Lato, czy Le Bistro Rozbrat. Odpoczynek zapewni m.in. park na dachu BUW a także Stare Miasto.

1-2 osobowePrywatne biuro przeznaczone do pracy dla 1 lub 2 osób. Duże okna z możliwością otwarcia. Jedno stanowisko pracy może zostać zamienione na kącik do spotkań.

Najczęściej wybierane przez lokalne oddziały firm mających siedziby w innym miejscu ale także profesjonalistów szukających miejsca do spokojnej pracy indywidualnej.

Biura zewnętrzne.

Ceny od 3300 zł do 3800 zł / miesiąc.

2-3 osobowePrywatne biura przeznaczone do pracy dla 2 lub 3 osób. Gabinety zlokalizowane od strony południowej budynku, bardzo jasne, obszerne, otwierane okna.

Biura zewnętrzne.

Ceny od zł 3800 do 4200 zł / miesiąc.

3-4 osobowePrywatne biura przeznaczone do pracy dla 3 lub 4 osób. Bardzo duża powierzchnia przeszkleń, otwierane okna, wygodne do pracy proporcje biura. Najczęściej wybierane przez małe zespoły.

Biura zewnętrzne.

Ceny od 4900 zł do 5300 zł / miesiąc.

4-6 osoboweBiura wyposażone w od 4 do 6 stanowisk pracy. Wybierane najczęściej dla departamentów w przypadku większych klientów. Biura mają otwierane okna.

Biura zewnętrzne.

Ceny od 6400 zł do 7500 zł / miesiąc.

6-8 osoboweBiuro wyposażone w od 6 do 8 stanowisk pracy. Narożne, przeszklone, bardzo jasne. Wybierane najczęściej dla departamentów w przypadku większych klientów. Biuro mają otwierane okna.

Biura zewnętrzne.

Ceny od 9000 zł do 9 600 zł / miesiąc.

10-12 osobowePowierzchnia open space z możliwością oddzielenia jej za pomocą ściany mobilnej z zamkiem elektronicznym. Wybierane najczęściej dla większych departamentów, a także pod kątem projektów lub szybko zmieniającego się stanu zatrudnienia.

Ceny od 8500 do 9000 zł / miesiąc.

Biura korporacyjne 20-50 osóbW ramach dostępnej powierzchni w biurowu Carpathia Office House możemy łączyć sąsiadujące ze sobą gabinety w większe powierzchnie open-space a także wstawiać przeszklone drzwi. Można także pozostawić układ gabinetowy.

Rozwiązanie wybierane najczęściej przez międzynarodowe korporacje.

Dlaczego?

 • W przypadku dynamicznego rozwoju można szybko dobrać kolejne gabinety, nie trzeba od początku ponosić kosztów większego biura dla założonej przyszłej ekspansji. Jeżeli ekspansja będzie większa / mniejsza lub odwołana - dostosujemy się.
 • W przypadku wygaszania działalności np. przy przejęciu / połączeniu firm. Biuro można wynająć na założony okres z możliwością łatwego przedłużenia, jeżeli proces nie zakończy się zgodnie zgodnie z harmonogramem. Można także zaplanować oddawanie kolejnych biur tak, by przejmowana działalność nie ponosiła kosztów niepotrzebnej powierzchni.
 • Na trwania prac adaptacyjnych w nowym lub dotychczasowym biurze.
 • Na czas projektu.
 • Dla stosujących IFRS-16.

Ceny do ustalenia.

Zapytaj
o dostępność
biura

Sprawdź indywidualną ofertę dla swojej firmy!
ZADZWOŃ:
+48 513 952 391,
+48 795 007 111

Biura serwisowane Warszawa

Nie muszą już Państwo przejmować się formalnościami związanymi wynajmem biura lub gabinetu. Proponujemy Państwu rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. Biura serwisowane OmniOffice w Warszawie to doskonała alternatywa dla klasycznego wynajmu. Dzięki nam ograniczą Państwo obowiązki i sprawy organizacyjne związane z obsługą przestrzeni biurowej.

Niezależnie, czy prowadzą lub reprezentują Państwo małą, średnią, czy dużą firmę – biura serwisowane są doskonałym rozwiązaniem długo lub krótkoterminowym. Warto z niego skorzystać, aby poświęcić czas na sprawy związane z prowadzeniem biznesu. W OmniOffice ułatwiamy przedsiębiorcom to zadanie!

Biura serwisowane do wynajęcia Warszawa

Biura serwisowane to profesjonalnie zaprojektowane gabinety i pomieszczenia przystosowane do pracy biurowej. Oferujemy możliwość wynajęcia lokum na kilka dni lub wiele miesięcy. Prestiżowa lokalizacja sprzyja interesom, dlatego zapraszamy do sprawdzenia naszych propozycji w takich miejscach jak:

 • al. Jana Pawła II 22,

 • ul. Marszałkowska 111,

 • ul. Zajęcza 15.

Biura serwisowane – co to jest?

Co otrzymują Państwo, wynajmując biuro serwisowe OmniOffice? Na szczególną uwagę zasługuje m.in.:

 • pełne umeblowanie,

 • klimatyzacja,

 • szybkie łącze internetowe – zarówno bezprzewodowe, jak i po kablu, 

 • dostęp do wyposażonego aneksu kuchennego (z ekspresem, wyborem herbat itp.),

 • codzienne sprzątanie gabinetów,

 • odnawiany co miesiąc budżet na najem sal konferencyjnych.

Korzystając z wynajmu sal konferencyjnych, nasi klienci otrzymują wsparcie pracowników recepcji i serwis kawowy. Dzięki temu wszystkie konferencje, rozmowy biznesowe, szkolenia i kursy będą przeprowadzone w sposób profesjonalny. 

To oczywiście nie wszystko, na co mogą Państwo liczyć w czasie współpracy z OmniOffice. Zapewniamy również.: 

 • atrakcyjne zniżki, 

 • dostęp do bazy partnerów,

 • biura wirtualne,

 • wsparcie prawnicze (również w zakresie RODO),

 • sprzedaż spółek,

 • księgowość.

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu! Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy dostosować ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb.

Biura tymczasowe w Warszawie

Twoja firma potrzebuje biura na krótszy czas? Chcesz przenieść swój biznes pod tymczasowy adres, a jednocześnie zyskać biuro z pełnym wachlarzem udogodnień? W OmniOffice rozumiemy, że prowadzenie interesów wymaga dostosowywania się do różnych sytuacji. Dlatego oferujemy Twojej firmie biuro tymczasowe w dobrej lokalizacji i z pełnym wyposażeniem. Warszawa – to tutaj posiadamy biura w trzech komfortowych budynkach. Naszym klientom oddajemy do pracy przestrzenie urządzone w nowoczesnym stylu. Jesteśmy otwarci i oferujemy elastyczne warunki najmu.

Biura tymczasowe to także biura na godziny. Jeżeli charakter Twojego biznesu oparty jest na nieregularnym przebywaniu w siedzibie firmy, możliwość wynajmu pomieszczeń biurowych na określony czas w ciągu dnia będzie rozwiązaniem pozwalającym zaoszczędzić pieniądze. Warszawa to stolica biznesu. Tutaj znajdziesz dopasowane do Ciebie oferty najmu.

Idealne biuro tymczasowe dla Ciebie

Otoczenie, w którym pracujesz, ma wpływ na kreatywność, efektywność i motywację do działania. W OmniOffice przykładamy wagę do wystroju i komfortu naszych biur. Przestrzenie biurowe wyposażamy w niezbędny sprzęt i dostosowujemy do wymagań klientów. Niezależnie od tego, jak długo chcesz prowadzić interesy pod naszym adresem, za każdym razem dokładamy wszelkich starań, by stworzyć dla Ciebie i Twoich pracowników idealne warunki do pracy. Nasze biura są klimatyzowane, w pełni umeblowane i położone w prestiżowej lokalizacji, co korzystnie oddziałuje na wizerunek firmy.

Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź idealne biuro tymczasowe. Starannie wybrany lokal biurowy pozwoli Ci na realizację celów biznesowych.

Tymczasowe biura serwisowane w Warszawie

Chcesz w pełni zająć się prowadzeniem interesów, a sprawy organizacyjne związane z działaniem biura oddać w ręce profesjonalistów? Tymczasowe biuro serwisowane to oferta dla Ciebie. W Warszawie w naszych lokalizacjach klienci mogą skorzystać z obsługi recepcyjnej i sal konferencyjnych z nowoczesnym sprzętem multimedialnym. Kolejnym udogodnieniem jest aneks kuchenny, który docenią miłośnicy kawy i herbaty. Oferta najmu obejmuje również serwis sprzątający.

Tymczasowe biura serwisowane w OmniOffice w Warszawie to wygoda i wiele udogodnień pozwalających na komfortową pracę. Sprawdź nasze lokalizacje i wybierz biuro, które pasuje do Twojej działalności. Pamiętaj, że w OmniOffice jesteśmy otwarci i dostosujemy umowę najmu do Twoich potrzeb.

Sprawdź szczegóły naszej oferty!