biura serwisowane M111

| BIURA SERWISOWANE  |
ul. Marszałkowska 111, Saski Point

Nasze biura serwisowane przy ul. Marszałkowskiej 111 zapewniają komfortowe warunki pracy w samym centrum Warszawy. Jest to nasza pierwsza i jednocześnie najbardziej kameralna lokalizacja. Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy 9 klimatyzowanych i wyposażonych gabinetów biurowych, 2 przeszklone sale konferencyjne, obsługiwaną przez nas recepcję oraz aneks kuchenny.

Co zyskam wybierając biuro serwisowane w tym budynku?

  • Lokalizację w budynku biurowym klasy A w samym centrum Warszawy.
  • Kameralne, spokojne biura.
  • Dostęp do siłowni – całkowicie bezpłatnie.
  • Parking dla gości.

wiele innych o których chętnie Państwo opowiemy ? zapraszamy.

 

Krótko o lokalizacji:

W pobliżu mają siedziby takie firmy i instytucje jak: Société Genérale, White & Case, DeBenedetti, Majewski, Szcześniak, Ambasada Danii, eCard, mBank, EC Harris i wiele innych.

Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp komunikacją miejską ? przystanki linii tramwajowych i autobusowych znajdują się zaledwie kilkanaście metrów od wejścia do budynku. Stacja metra Świętokrzyska, łącząca I i II linię , znajduje się w zasięgu 5 minutowego spaceru. W najbliższym sąsiedztwie budynku znajdują się liczne kawiarnie i restauracje, np.: Coffeeheaven, Cafe Próżna, Femme Fatale, Player, Olenati, Na Zielnej, Sushi Bonsai, Five Restaurant, Banja Luka i wiele innych. Nieco dalej, ok. 5 minut pieszo, znajdują się najpopularniejsze w Warszawie miejsca na mniej formalne spotkania ? Ritual, Mono Bar, Zen Jazz Zone czy klub Tygmont. Odpoczynek zapewni Park Saski, a także centrum handlowe Złote Tarasy.

3-4 osobowe.Prywatne biuro wyposażone w 3 lub 4 stanowiska pracy. Wybierane często przez niezależnych doradców chcących mieć dobrze zlokalizowane biuro dla własnej działalności.

Biura zewnętrzne.

Ceny od 4800 zł do 5000 zł / miesiąc.

4-6 osobowe.Prywatne biuro wyposażone w 4 do 6 stanowisk pracy. Dobre rozwiązanie dla niedużych firm, które ze względów wygody i wizerunku nie chcą prowadzić działalności w mieszkaniu.

Biura zewnętrzne.

Ceny od 5000 zł do 5500 zł / miesiąc.

6-8 osobowe.Prywatne biuro wyposażone w 6 od 8 stanowisk pracy. Najczęściej wybierane dla zespołów na czas projektu lub departamentów.

Biura zewnętrzne.

Ceny od 8500 zł do 9000 zł  / miesiąc.

Zapytaj
o dostępność
biura

Sprawdź indywidualną ofertę dla swojej firmy!
ZADZWOŃ:
+48 513 952 391,
+48 795 007 111