Art & Business w OmniOffice

Biuro serwisowane w OmniOffice to nie tylko praca i pięć minut przerwy przy kawie. W czwartek 23 listopada mieliśmy zaszczyt organizować wyjątkowy event. Pod wiele mówiącym tytułem – Art&Business został zorganizowany wernisaż w naszym biurze w Q22. Było to niesamowite spotkanie sztuki z biznesem – piękne i oryginalne prace pani Bogny Jarzemskiej-Misztalskiej zostały zaprezentowane naszym klientom podczas wieczornego spotkania.

Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem – nie bez powodu! Nasi goście mogli się cieszyć nie tylko samym spotkaniem z malarstwem. Dla naszych klientów poczęstunek zapewniał sam Sushi Maestro . Zadbaliśmy też o wyśmienite prosecco oraz odpowiednią oprawę muzyczną, w wykonaniu zaproszonej przez nas pianistki.

Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy tego wydarzenia byli zadowoleni tym niecodziennym spotkaniem ze sztuką. Serdecznie dziękujemy za tak dużą frekwencję i mamy nadzieję w przyszłości jeszcze nie raz zapraszać Państwa na wyjątkowe spotkania, nie tylko ze sztuką, w przestrzeni biurowej OmniOffice.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia:
(kliknij aby powiększyć obrazek)